Roadhill Automotive SRL - Dealer autorizat Ford

Contact Vânzări

Roadhill Automotive – Showroom Ford


Adresa: Bd. Theodor Pallady, Nr 51G, Sector 3, Bucureşti

Telefon: 021 316 33 00

E-mail: office@fordroadhill.ro


                                                                                              Program showroom:

                                                                                              L-V: 09:00 - 20:00

                                                                                                  S: 10:00 - 15:00

                                                                                                  D: 10:00 - 13:00


Echipa Vânzări Auto Noi

Adrian Zlate

Consultant Vânzări

Tel: 0730 014 951

E-mail: adrian.zlate@fordroadhill.ro


Radu Crăciun

Consultant Vânzări

Tel: 0722 159 506

E-mail: radu.craciun@fordroadhill.ro


Dan Gheorghe

Consultant Vânzări

Tel: 0724 351 961

E-mail: dan.gheorghe@fordroadhill.ro




Paul Ştefănescu

Consultant Vânzări Flote

Tel: 0730 098 265

E-mail: paul.stefanescu@fordroadhill.ro


Sorin Popescu

Consultant Vânzări Flote

Tel: 0733 211 211

E-mail: sorin.popescu@fordroadhill.ro






Echipa Vânzări Auto Rulate

Florin Avasilcăi

Consultant Vânzări

Tel: 0799 775 140

E-mail: florin.avasilcai@fordroadhill.ro


Răzvan Panait

Consultant Vânzări

Tel: 0722 336 353

E-mail: r.panait@fordroadhill.ro

Contact Service

Roadhill Automotive – Service Ford


Adresa: Str. Victor Brauner, Nr. 40K, Sector 3, Bucureşti

Telefon: 0314 055 515

E-mail: service@fordroadhill.ro


Program service:
L-V: 07:30 - 22:30
    S: 08:00 - 13:00


Echipa Service

Cristi Munteanu

Coordonator Recepţie şi Garanţii

Tel: 0729 000 110

E-mail: cristi.munteanu@fordroadhill.ro


Mihaela Rădulescu

Consilier Service, tel: 0721220554

Tel: 0721 220 554

E-mail: mihaela.radulescu@fordroadhill.ro


Cristian Marin

Consultant Service Mecanică-Electrică

Tel: 0730 710 573

E-mail: cristian.marin@fordroadhill.ro


Marian Radu

Consultant Service Mecanică-Electrică

Tel: 0722 277 533

E-mail: marian.radu@fordroadhill.ro


Alexandra Bia

Consultant Service Tinichigerie-Vopsitorie

Tel: 0722 639 962

E-mail: alexandra.bia@fordroadhill.ro


Consilier Daune

Tel: 0720 000 128

E-mail: consiliere.daune@fordroadhill.ro

Departament piese de schimb

Tel: 0726 187 871

       0722 511 659

E-mail: piesedeschimb@fordroadhill.ro


Gabriel Gruia

Coordonator Flote şi Piese

Tel: 0720 000 441

E-mail: gabriel.gruia@fordroadhill.ro